Miał 2200 tabletek na potencję

Ponad 2200 tabletek na potencję, ponad 180 sztuk tabletek psychotropowych zabezpieczyli policjanci z wolskiego zespołu wywiadowczego u 45-letniego Adama S. Mężczyzna ukrywał nielegalne tabletki w pojeździe. 45-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu Adam S. został objęty policyjnym dozorem.

Codzienna służba policjantów z zespołu wywiadowczego niesie ze sobą różne zdarzenia. Tym razem, dzięki czujności, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ukryte w torebkach foliowych ponad 2200 sztuk tabletek na potencję, ponad 180 sztuk tabletek psychotropowych i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ich posiadanie. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez Adama S. wywiadowcy znaleźli kolejne substancje, które będą jeszcze zbadane. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy i telefony komórkowe oraz pieniądze w wysokości 630 złotych na poczet przyszłych kar.

45-latek  został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.  Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z wolskiej komendy. Adam S. usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz posiadania tabletek zabronionych prawem. Decyzją sądu mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

tabletki zatryzmany

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register