Mikołaj na łyżwach odwiedził lodowisko Helena

W niedzielę, 2 grudnia, Święty Mikołaj odwiedził lodowisko Helena i po raz kolejny wspólnie z mieszkańcami Elbląga jeździł na łyżwach rozdając wszystkim słodkie upominki.

To już kolejna edycja Mikołajek z Media Markt na lodowisku, organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Tym razem impreza odbywała się w dwóch wejściach na godzinę 16.00 i 18.00. Obie tury wypełniły lodowisko dziećmi i dorosłymi oczekującymi na spotkanie z Mikołajem.

Prowadzącym był Łukasz Gesek – znany wszystkim elblążanom muzyk. Zaprezentował swój mini koncert, a przez cały czas trwania imprezy prezentował znakomicie dobrany zestaw przebojów świątecznych i popowych hitów. Nogi same rwały się do tańca, a łyżwy w tym wypadku nie stanowiły przeszkody. Zarówno dzieci jak i dorośli dali się ponieść atmosferze zbliżających się Świąt i wszyscy z uśmiechami na twarzach tego wieczoru korzystali ze ślizgawki.

W przerwach chętne dzieci mogły wziąć udział w konkursach sprawnościowych i w mini konkursie na odgadnięcie tytułu prezentowanego utworu. Imprezę uatrakcyjniły dziewczęta z zespołu tanecznego Mad Cats Crew przy MDK w Elblągu, które wykonały układ taneczny z gatunku dance hall.

Impreza odbyła się dzięki udziałowi: Media Markt – sponsor główny imprezy i Braniewsko – Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku – sponsor imprezy.

Tekst i fot.MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register