Najpopularniejsze składniki odżywek do rzęs

Stojąc przed wyborem odżywki do rzęs warto przede wszystkim sprawdzić skład interesujących nas produktów. W zależności od tego, jakie są w nich użyte substancje aktywne i jaki jest poziom ich skoncentrowania, takich efektów możemy się spodziewać. Sprawdźmy więc na jakie składniki warto zwrócić uwagę przed zakupem, a które mimo wszystko wcale nie pomogą nam osiągnąć pięknego spojrzenia?

Bimatoporost

Wiele cenionych odżywek do rzęs zawiera w swoim składzie bimatoporost. To organiczny związek chemiczny, który świetnie pobudza porost rzęs. Wpływa na ich długość, grubość i kondycję. Przykładem odżywki, która zawiera  ten składnik aktywny jest EleverLash. Jako bardzo skuteczny środek, bimatoporost jest także stosowany w medycynie, a dokładnie w leczniczych kroplach do oczu. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli zależy nam na spektakularnych i jednocześnie szybkich efektach.

Biotinoyl Tripeptide-1

Stosowany jest powszechnie w kosmetyce. Świetnie sprawdza się w produktach, które mają poprawić kondycję włosów, brwi i rzęs. Wpływa na poprawę ich wyglądu, stają się dzięki temu zdrowsze i szybciej rosną. Co ważne ma także pozytywny wpływ na skórę głowy. Możemy go spotkać w odżywkach do rzęs, takich jak znana EleverLash, gdzie pełni rolę drugiej substancji aktywnej zaraz po bimatoporoście. Jest także zawarty w mniej popularnej odżywce Miralash.

Więcej informacji o tym serum znajdziesz na stronie https://eleverlashpoland.pl/blog/porownania/miralash-opinie-cena-sklad-porownanie-do-eleverlash/

Olej rycynowy

To znany od wielu lat naturalny środek, który był stosowany do wzmocnienia i przyciemnienia włosów i brwi. Niestety od pewnego czasu uważa się, że może on mieć wręcz odwrotne działanie. Oczywiście świetnie sprawdza się w kosmetyce, ale w przypadku preparatów na rzęsy nie ma potwierdzonych efektów jego działania. Może on wspomagać poprawę kondycji, ale przy jednoczesnym zastosowaniu odpowiedniej diety, witamin i pielęgnacji. Sam w sobie nie ma właściwości, które intensywnie poprawiałyby wygląd rzęs i brwi.

Substancje aktywne to podstawa dobrej odżywki do rzęs

Czytając etykiety, zwróć uwagę czy dany produkt zawiera bimatoporost lub Biotinoyl Tripeptide-1. To bardzo dobre, sprawdzone składniki, dzięki którym rzęsy będą piękne, zdrowe i długie przez wiele tygodni. Olejek rycynowy może być jedynie dodatkiem, wspierającym działanie serum. Wybierz najlepszą odżywkę, która jest bogactwem powyższych substancji aktywnych oraz źródłem zdrowia, dzięki naturalnym składnikom wspierającym ich działanie.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register