Nie mieli czym wrócić z dyskoteki…ukradli samochód

Usiłowanie kradzieży z włamaniem, krótkotrwałe użycie pojazdu, kradzież elektronarzędzi – to część zarzutów jakie usłyszeli trzej młodzi mężczyźni, mieszkańcy gm. Pieniężno. Po zakończonej wizycie na dyskotece w Braniewie, nie mając czym wrócić do domu, włamali się do jednego z braniewskich warsztatów samochodowych zabierając stamtąd samochód. Teraz całą trójka odpowie przed sądem za swoje czyny.

Trzej mieszkańcy gm. Pieniężno w wieku 21, 24 i 26 lat usłyszało wczoraj zarzuty uszkodzenia bramy wjazdowej, usiłowania kradzieży z włamaniem do warsztatu samochodowego, krótkotrwałego użycia pojazdu oraz kradzieży elektronarzędzi.

Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez braniewskich kryminalnych w związku z krótkotrwałym użyciem busa, którego wyprowadzili z jednego z braniewskich warsztatów. W trakcie czynności policjanci ustalili, że dwudziestolatkowie wchodząc po samochód, którym chcieli prawdopodobnie wrócić do domu po zakończonej dyskotece, uszkodzili bramę wjazdową, próbowali włamać się do warsztatu, użyli krótkotrwale vw T4, którego następnie porzucili z wybitymi szybami i urwanym lusterkiem, oraz ukradli elektronarzędzia z pojazdu.

Teraz cała trójka odpowie przed sądem za popełnione przestępstwa. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register