Nietypowe prezenty coraz popularniejsze

Tradycyjne propozycje prezentowe dziś już wychodzą z mody. I całe szczęście, ponieważ tak naprawdę często nie były trafione albo dawały radość tylko przez chwilę. Nikt zresztą nie pamięta nawet połowy prezentów – ze dwa, trzy, góra cztery utkwiły w pamięci, a reszta? A reszta po prostu się rozmyła, a tak być nie powinno.

Ranking popularności prezentów dla mężczyzn

Prezent dla mężczyzny jest stosunkowo łatwo wybrać, a to dlatego, że raczej niewielu facetów marzy o sesji masażu gorącymi kamieniami. Przynajmniej wiadomo, że pewne propozycje odpadną w przedbiegach, choć oczywiście i tu będą wyjątki. Od wielu lat jednak coraz większą popularnością cieszą się jazdy samochodami wyścigowymi po torze i po mieście (tych pierwszy zdecydowanie więcej). Na urodziny dla mężczyzny można też kupić lot paralotnią, szybowcem albo awionetką, a niesłabnącą popularnością cieszy się strzelanie amunicją sportową, ASG i paintball. Na https://prezentmarzen.com/urodziny/ jest zresztą dużo więcej ciekawych i nietypowych propozycji. Wśród nich na uznanie zasługują cieszące się ogromnym wzięciem degustacje alkoholi – okazuje się, że zamiast po prostu wypić, faceci wolą nauczyć się delektować whisky, piwem czy winem. To pozytywne zjawisko z wielu powodów, a że przy okazji można też zorganizować tani i fajny prezent, który niełatwo będzie zapomnieć, to tylko dodatkowy plus.

Co ciekawego kupić na urodziny paniom?

O ile w przypadku mężczyzn można było z dość bezpiecznym marginesem założyć, że masaż raczej nie będzie szczególnie popularny, to już wśród prezentów dla pań nie można równie łatwo wykluczyć jazdy czołgiem, prowadzenia superszybkiego auta ani degustacji whisky. Za to w trendach przebija się wyraźnie zamiłowanie pań do prezentów, które mogą wykorzystać razem ze swoim partnerem. Jeśli masaż, to dla dwojga, jeśli lot balonem, to też wspólnie, jeśli jednodniowy trekking, to też najlepiej od razu na dwie osoby. To oczywiście nie znaczy, że tak będzie zawsze, ale warto się nad tym zastanowić. Poza tym oczywiście mile widziane są wszystkie prezenty obejmujące wizyty w SPA, salonach kosmetycznych i innych tego typu punktach dystrybucji przyjemności, ale panie chętnie sięgają po prezenty do niedawna uznawane za męskie. I bardzo dobrze, bo to zawsze okazja, żeby spełnić marzenia paru osób jednocześnie.

Wszyscy wolimy przeżywać niż gromadzić

Jedno, co widać jasno i z czym nie da się dyskutować, to rosnąca popularność prezentów, których głównym atutem są przeżycia, a nie przedmioty. To jednak nie tak, że po tego rodzaju niespodziankach nie zostaje żaden ślad – praktycznie zawsze można taki prezent zamówić z ładnym, estetycznym „biletem”. To tylko symbol, ale jeśli ktoś jest bardzo przywiązany go zbierania prezentów, to w ten sposób nie będzie trzeba na to przeznaczać pół mieszkania, a emocje związane ze świętowaniem będą i tak na poziomie znacznie przewyższającym wszystko, co się do tej pory przeżyło. To akurat zdrowy trend – zamiast gromadzić, wreszcie wybieramy, by na urodziny po prostu cieszyć się życiem.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register