Nowe otwarcie .Nowoczesnej w Elblągu. Cezary Balbuza na czele partii

.Nowoczesna – partia Ryszarda Petru budzi się ze snu. Chce zaistnieć mocniej w Elblągu. Receptą na to mają być intensywne akcje przeciwko wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę. Na czele partii w naszym mieście stanął teraz Cezary Balbuza, wcześniej związany z Elbląskim Komitetem Obywatelskim.

Jesień 2017 zapowiada się w Nowoczesnej bardzo pracowicie. Wybrano nowe władze zarówno na poziomie struktur miejskich jak i wojewódzkich. Przewodniczącym Zarządu wojewódzkiego został Poseł Mirosław Pampuch, a przewodniczącym Koła Elbląg wybrano Cezarego Balbuzę.

Dynamika polskiej sceny politycznej ma przełożenie na działania struktur lokalnych i aktywność w terenie.

Już w najbliższą niedzielę 8 października w okolicach centrów handlowych elblążanie będą mogli spotkać działaczy Nowoczesnej zbierających podpisy osób będących „przeciwnikami wprowadzenia zakazu handlu w niedzielę”.

Z kolei w poniedziałek 16 października o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej przy ul. Zacisze 2 odbędzie się wysłuchanie publiczne z udziałem Posła Mirosława Pampucha poświęcone proponowanym przez Prezydenta RP projektom ustawy o Sądzie Najwyższym oraz ustawy o Krajowej Radzie Sadownictwa. Spotkanie to jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych sympatyków Nowoczesnej.

W listopadzie 2017 Koło Nowoczesnej Elbląg rozpocznie oficjalnie przygotowania do wyborów samorządowych w 2018 roku. Można się spodziewać, że kandydatem tej partii na urząd prezydenta miasta będzie Cezary Balbuza. Balbuza już raz kandydował w wyborach samorządowych. Z ramienia EKO walczył o prezydenturę miasta, zdobywając 3,7 proc. głosów.

fot. Radio Olsztyn.

 

2 komentarze

  • Daniel Reply

    7 października 2017 at 21:36

    Ja pierdziele jaki “szczery” uśmiech

  • Długi Reply

    19 października 2017 at 12:36

    Jeszcze nowoczesnej tu brakuje jak to jest partia bez planu dzialania z Petru Rysiem czolowym gamoniem na czele

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register