Pobili ojca z synem – znasz ich?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia ojca i jego dziecka. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciu mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące pobicia. Do przestępstwa doszło 17 kwietnia tego roku około godziny 19:00 na ulicy Anielewicza. Nieznani dotąd sprawcy zaatakowali mężczyznę i jego syna, pobili ich i zabrali klubowe szaliki.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać osobiście lub dzwoniąc na numer 22/ 603 91 41, 22/ 603 91 58, 515 199 450, 698 017 961 albo w formie elektronicznej pisząc na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

image image

www.policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register