Pokłócili się o…miejsce parkingowe. Doszło do bójki!

Dwaj mężczyźni pokłócili się o… miejsce do parkowania. Jeden z mężczyzn parkował swojego vw golfa III pod oknem drugiego. Drugi postanowił zwrócić uwagę sąsiadowi… wybijając szybę w jego samochodzie. Później było już tylko gorzej.

O tym, że konflikt sąsiedzki może być bolesny przekonał się 60 letni mężczyzna z podelbląskiej miejscowości. Mężczyzna ten parkował swój samochód (vw golf III) bezpośrednio pod oknem swojego sąsiada.

Ten, chcąc wpłynąć na zachowanie 60-latka uszkodził mu auto wybijając szybę. Chodziło mu o to by ten nie pozostawiał auta w tym miejscu. Później było już tylko gorzej. 60-latek broniąc auta przed kolejnym uszkodzeniem doznał urazu nogi.

Warto zaznaczyć, że jego sąsiad miał wobec niego kierować groźby oraz użył drewnianej pałki uderzając nią 60-latka w nogę.

– Mężczyźni trafili do komendy policji. Tu 53-letniemu sprawcy uszkodzenia ciała, gróźb i wybicia szyby przedstawiono zarzuty. Teraz odpowie on za swoje czyny przed sądem. Za kierowanie gróźb może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności – mówi kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

fot. zdjęcie poglądowe.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register