Poszukiwana kobieta wpadła przez alkohol

Poszukiwana Bożena S. została zatrzymana przez policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego z Pragi Północ, po tym jak funkcjonariusze zareagowali na popełnione przez nią wykroczenie. Okazało się, że Sąd Rejonowy w Warszawie wydał nakaz doprowadzenia 49-latki do aresztu śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Bożena S. na swoim koncie ma sprawę za oszustwo. Zgodnie z poleceniem sądu została osadzona w zakładzie penitencjarnym.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ zauważyli kobietę spożywającą alkohol w miejscu objętym zakazem. Postanowili ją wylegitymować. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 49-latka jest poszukiwana nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego w Warszawie za oszustwo. Bożena S. została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali ją mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

Następnie, po czynnościach kobieta została osadzona w zakładzie penitencjarnym, gdzie odbędzie karę 90 dni pozbawienia wolności.

źródło: policja.waw.pl, foto: pixabay.com

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register