Prezydent pod wrażaniem. „Oni promują Elbląg”!

Już wiadomo, że w programie „Voice Kids” będziemy mieli aż trzech reprezentantów. To najsilniejsza obsada wśród uczestników tego widowiska. Biorąc pod uwagę zwycięstwo elblążanki Marty Głuszewskiej w bliźniaczym programie „The Voice of Poland” można mówić o muzycznej promocji naszego miasta. Czy władze z tej możliwości skorzystają?

Maksymilian Więckowski i Gabrysia Piotrowska z Elbląga w sobotę zapewnili sobie udział w dalszej części programu telewizyjnego „Voice Kids”. Dołączyli w ten sposób do Swietłany Boguskiej, która występowała tydzień wcześniej. Mamy więc trójkę finalistów z naszego miasta!

Ten muzyczny sukces skomentował już na facebooku prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

– Maksymilian Więckowski, Gabrysia Piotrowska i Swietłana Boguska – kolejni niesamowicie zdolni, młodzi elblążanie w The Voice Kids realizują swoje pasje i marzenia, a przy tym promują nasze miasto!!! Elbląg dziś i w zeszłym tygodniu dominował w programie. Wielkie brawa i gratulacje dla elbląskich wokalistów, którzy oczarowali trenerów i widzów, dostarczając wielu emocji i wzruszeń. Trzymam za Was kciuki w kolejnych etapach programu. Gratuluję również rodzicom i nauczycielom muzyki naszych uzdolnionych elblążan. Dziękuję za wspaniałą promocję. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Mam nadzieję, że zwycięzca I edycji The Voice Kids, tak jak zwyciężczyni The Voice of Poland – Marta Gałuszewska, będzie z Elbląga!! – komentował prezydent Wróblewski.

Czy elbląski Ratusz oraz urzędnicy wykorzystają ten potencjał promocyjny, kiedy w programie TVP2 widać młodych zdolnych elblążan, którzy nie wstydzą się swojego miasta i mówią głośno, że pochodzą z Elbląga? Zwłaszcza, że elblążaninem jest też jeden z jurorów – Tomasz Lach z zespołu Afromental.

 

O występie młodych elblążan można przeczytać też tu: http://fakty.elblag.pl/trojka-malych-elblazan-weszlo-do-programu-voice-kids-zobacz-ich-wystepy/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register