Przed policją schował się do wersalki. Nie mógł wyjść – pomogli…policjanci

Nietypowe zadanie zrealizowali policjanci kryminalni elbląskiej komendy. Pomogli pewnemu 22-latkowi wydostać się z… wnętrza wersalki, w której utknął. Mężczyzna wszedł tam właśnie z uwagi na wizytę policjantów. Założył, że skoro policjanci nie znajdą go w mieszkaniu to uda mu się uniknąć odbycia kary pozbawienia wolności. Tak się jednak nie stało.

Policjanci kryminalni zatrzymali w piątek 22-latka, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna przed policjantami ukrył się w wersalce.

Co więcej, w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli kilka przedmiotów pochodzących z kradzieży w tym elektronarzędzia i wędki. Przy mężczyźnie gdy pomogli mu już wydostać się z ciasnej skrzyni wersalki znaleźli foliowe zawiniątko ze sproszkowaną substancją. Po zbadaniu narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał także dodatkowe zarzuty w tym ten za posiadanie substancji odurzających. 22-latek ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił już do aresztu.

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register