PSH realizuje wspólny projekt ze Szkołą Główną Handlową

Polish Snail Holding z Elbląga jest spółką innowacyjną, całą czas dążącą do dalszego rozwoju swojej struktury biznesowej. Po intensywnych badaniach laboratoryjnych nad różnymi frakcjami śluzu ślimaków, teraz elbląska firma uczestniczy w kolejnym projekcie badawczym. Tym razem jego przedmiotem jest marka Molluscoo.

Po raz kolejny Polish Snail Holding jest inspiracją dla innych w dążeniu do rozwoju odpowiedniego i przynoszącego sukcesy modelu biznesowego. Takim przykładem może być marka Molluscoo – produkująca wysokiej jakości kosmetyki na bazie najlepszych frakcji śluzu ślimaków.

Grupa studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w ramach zajęć o nazwie „Projekt rynkowej/zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa” pod nadzorem opiekuna oraz specjalistów Polish Snail Holding opracowują projekty ekspansji rynkowej oraz modelu promocji marki Molluscoo należącej do PSH. Semestr dla studentów zakończy się złożeniem pracy do oceny przez Polish Snail Holding oraz zaliczeniem tego przedmiotu na ocenę.

 PSH po raz kolejny uczestniczy w naukowym projekcie badawczym. Tym razem współpracujemy ze studentami Szkoły Głównej Handlowej – mówi Paweł Piwowarski z Polish Snail Holding. – Studenci w ramach swoich zajęć przygotowują projekt gospodarczej ekspansji na rynku naszej marki Molluscoo. My natomiast dostarczamy studentom wszystkich informacji oraz uczestniczymy w ich zajęciach.

Marka Molluscoo, należąca do Grupy PSH, opracowała nowatorski sposób pozyskiwania tej substancji. Dzięki temu można teraz uzyskać dużo lepszej jakości śluz ślimaków, w porównaniu z tym uzyskiwanym tradycyjnymi metodami. Specjalistyczne laboratorium, na zlecenie PSH, przeprowadziło kompleksowe badania związane z wykorzystaniem śluzu ślimaków w tworzeniu produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych.

Podczas procesu badawczego w laboratorium wyodrębniono trzy metody pozyskiwania śluzu ślimaków. Jeden z nich okazał naprawdę rewolucyjne efekty. Dzięki temu kosmetyki i medykamenty tworzone na bazie śluzu ślimaków przez Molluscoo posiadają największą ilość tych substancji czynnych.

Dzięki śluzowi ślimaków marki Molluscoo przemysł kosmetyczny w Polsce nie musi pozyskiwać tej substancji z różnych krajów, głównie z Azji. Teraz można zamówić śluz ślimaków w naszym kraju, w Molluscoo.

Molluscoo pozyskuje śluz ślimaków hodowlanych dostarczanych przez firmę Polish Snail Holding, europejskiego lidera w hodowli tych zwierząt. PSH jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima. Spółka współpracuje z grupą ponad 200 hodowców dostarczających najlepszych jakościowo ślimaków na rynki europejskie i światowe.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register