Rejs z przewodnikiem po Wiśle?

Od 2 lipca pasażerowie tramwaju wodnego „Wars” będą mogli wybrać się w rejs z przewodnikiem, który opowie o walorach przyrodniczych Wisły oraz podzieli się z pasażerami wieloma ciekawostkami dotyczącymi historycznej i współczesnej Warszawy. Z powodu niskiego stanu wody tramwaj wodny „Wars” będzie – 1 i 3 lipca – kursował jednak na innej trasie.

Przewodnicy ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Złota Kaczka będą pływali na „Warsie” dzięki Biuru Marketingu Miasta. Będzie można ich posłuchać w każdą sobotę i niedzielę (oraz 15 sierpnia) od 2 lipca do 11 września.

O walorach przyrodniczych będzie można posłuchać w każdą sobotę o godz. 15.00, w każdą niedzielę o godz. 11.00 oraz 15 sierpnia o godz. 11.00.

Ciekawostki dotyczące historycznej i współczesnej Warszawy będzie zaś można poznać w każdą sobotę i w każdą niedzielę o godz. 13.00 oraz 15 sierpnia także o godz. 13.00.

Ze względu na niski stan wody trasa tramwaju wodnego w dniach 1-3 lipiec została zmieniona. ,,Wars” odpływać będzie bez zmian z przystanku przy moście Poniatowskiego i popłynie w górę rzeki aż za most Siekierkowski. Tam, na wysokości klubu wodniaków zawróci i popłynie z powrotem do mostu Poniatowskiego.

źródło: ztm.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register