Remontujesz mieszkanie, dom? Straż Miejska może to skontrolować

Elblążanie do Straży Miejskiej w Elblągu zgłaszają przede wszystkim zanieczyszczenia dróg spowodowane przez ciężkie pojazdy wyjeżdzające z budów, co skutkuje nie tylko zabłoceniem drogi, ale również może stwarzać zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Wystarczy tylko niewielki deszcz, a zatrzymanie pojazdu w takich warunkach może okazać się ogromną trudnością.

Innym problemem, z którym zwracają się do nas mieszkańcy, to nieodpowiednie zabezpieczenie miejsc niebezpiecznych, a za takie można uznać głęboki nieoznakowany wykop, nieoznakowane roboty drogowe, otwartą studzienkę kanalizacyjną itp.

Otrzymujemy również zgłoszenia o przewróconych tymczasowych płotach zabezpieczających miejsca budów.

Przy mniejszych remontach elblążanie zgłaszają przede wszystkim wyrzucanie gruzu poremontowego w nieodpowiednim miejscu.

W dniu wczorajszym dyżurny przyjął zgłoszenie, że co prawda gruz i inne odpady poremontowe składowane są do odpowiedniego kontenera, ale ustawienie kontenera na chodniku całkowicie blokuje ruch pieszych.

Planując remont czy budowę, ciąży na nas szereg obowiązków, o istnieniu których, nie możemy zapominać. Straż Miejska w Elblągu codziennie podejmuje szereg interwencji, aby elblążanie czuli się bezpiecznie.

Straż Miejska w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register