Rusza śledztwo w sprawie pożaru przy ul. Wiejskiej. Budynek zostanie rozebrany

W pożarze budynku przy ul. Wiejskiej, który miał miejsce w ostatnią niedzielę, śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Prokuratura w Elblągu zdecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłych mieszkańców. W wyniku pożaru poważnie ucierpiał dom, który zostanie przeznaczony do rozbiórki.

Przypomnijmy, że to tragiczne zdarzenie miało miejsce po 1.00 w nocy w jednym z budynków przy ul. Wiejskiej. Gdy policjanci rozpoczęli ewakuację osób na miejsce przyjechała powiadomiona już o zdarzeniu Straż Pożarna. Łącznie ewakuowano z budynku 4 osoby.

W pożarze zginął 65 letni mężczyzna oraz jego współlokator. W tej chwili trwa ustalanie jego tożsamości.

Budynek, w którym wybuchł pożar przeznaczony jest do rozbiórki. Na miejscu podczas działań oprócz policji i straży pożarnej był również przedstawiciel Departamentu Zarządzania Kryzysowego. Pozostałe, ewakuowane osoby nie ucierpiały. Trafiły do swoich rodzin

O zdarzeniu została powiadomiona prokuratura rejonowa w Elblągu. Ciała dwójki mężczyzn zostały zabezpieczone na sekcję zwłok. Przyczyny pożaru wyjaśni śledztwo.

O tym tragicznym zdarzeniu przeczytasz również tu.

Tragedia na Wiejskiej. W pożarze budynku zginęły dwie osoby /film/

1 komentarz

  • Zirytowana mieszkanka Reply

    5 marca 2020 at 17:47

    Dopiero jak zginęli ludzie to zarządzili rozbiórkę tej rudery. W takim stanie jest mnóstwo budynków,w których mieszkają ludzie. Mało tego na stronie Urzędu miasta można znaleźć oferty zamiany na takie rudery. Kur… Gdzie wy wszyscy macie mózgi.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register