Samantha Fox wystąpi na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to prawdziwa perła wśród letnich festiwali. Tegoroczna, XXIII edycja imprezy odbędzie się 27 i 28 lipca. Na ostródzkiej scenie wystąpią znani artyści polskiej sceny muzycznej oraz brytyjska gwiazda muzyki pop – Samantha Fox.

Zapowiada się niezwykłe show!  Kilkadziesiąt koncertów w dwa dni! Produkcja wydarzenia muzycznego z udziałem ponad osiemdziesięciu artystów to duże wyzwanie, ale i gwarancja wspaniałej zabawy na najwyższym poziomie.

Na scenie Festiwalu zobaczymy prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzyki disco i disco polo, m.in. Weekend, Boys, After Party, Akcent, Classic, Czadoman, Exaited, Mig, Camasutra, Top Girls, Jorrgus, Milano, Etna, Extazy, Skaner i wielu innych.

Gwiazdą specjalną pierwszego dnia Festiwalu (27.07) będzie jedyny i niepowtarzalny Sławomir – propagator kultowego nurtu rock polo. Tego dnia szykuje się również prawdziwa gratka dla fanów bigbitowego brzmienia lat 60-tych, a to za sprawą Czerwonych Gitar i ich wyjątkowego recitalu. W specjalnie przygotowanym plebiscycie będziemy również wybierać największe przeboje zespołu.

Drugiego dnia (28.07) w roli gości specjalnych wystąpią: Mandaryna (to będzie wielki powrót!) oraz brytyjska gwiazda muzyki pop i euro disco Samantha Fox. Jej wielkie, ponadczasowe hity “Touch Me (I Want Your Body)”, “Do Ya Do Ya (Wanna Please Me)”, “I Wanna Have Some Fun” czy “I Only Wanna Be with You” na stałe zapisały się w historii muzyki rozrywkowej.

Ciekawe, które z przebojów wokalistka wykona podczas koncertu w Ostródzie. 

Festiwal daje też szansę zaistnienia młodym artystom. Pierwszego dnia, w ramach koncertów z cyklu Young Stage, zobaczymy młodych wykonawców, którzy są dopiero na początku swojej kariery muzycznej.

Podczas koncertu Debiutów będziemy podziwiać artystów/zespoły, dla których występ na Festiwalu to ważny, pierwszy krok w muzycznym świecie.

W koncercie Premier wystąpią znani artyści, którzy zaprezentują swoje nowe, premierowe utwory.

Warto przypomnieć, że na terenie miasteczka festiwalowego znajduje się strefa VIP. Jest to przestrzeń wyjątkowa, ponieważ korzystają z niej także występujący na Festiwalu artyści. Widzowie, którzy zakupią bilet do tej strefy mogą więc spotkać swojego ulubionego wykonawcę.

Bilet do strefy VIP obejmuje catering i dostęp do open baru.  XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej oferuje bogaty program artystyczny, który gwarantuje świetną zabawę. Reszta: wspaniała atmosfera i niesamowita energia – tworzy się sama! Trzeba to zobaczyć, warto to przeżyć!

Bilety można kupić na stronie: http://www.festiwalostroda.pl/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register