Skąd wziąć środki finansowe na hodowlę ślimaków?

Decydując się na hodowlę ślimaków analizujemy wszystkie koszty niezbędne do rozpoczęcia takiej działalności. Może ona przynosić nam wymierne zyski, jednak na początku – jak przy każdej inwestycji – musimy posiadać kapitał początkowy. W tym może pomóc spółka Polish Snail Holding, lider w towarowej hodowli ślimaków w Polsce i w Europie.

Skąd pozyskać finanse na hodowlę ślimaków?

Nie każdy z przyszłych hodowców ślimaków posiada odpowiednie środki lub chce inwestować swoje wszystkie oszczędności w rozpoczęcie nowej działalności.

Tu wyjściem może być kredyt bankowy albo środki unijne, które pozwolą na pokrycie kosztów rozpoczęcia takiej działalności. Ci hodowcy, którzy zdecydują się na współpracę z firmą Polish Snail Holding – europejskim liderem w branży hodowli i przetwórstwa mięsa ślimaków – mogą starać się o środki unijne na rozpoczęcie lub doinwestowanie własnej hodowli.

Jak pozyskać środki unijne na hodowlę ślimaków?

Jest to możliwe dzięki wiarygodności spółki Polish Snail Holding. PSH to nie tylko firma skupująca ślimaki, ale również przetwórnia mięsa tych zwierząt. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo już od wielu lat funkcjonuje w tej branży w Polsce i w Europie, jest wiarygodnym partnerem dla instytucji zarządzających środkami z Unii Europejskiej. To zaś może hodowcom pomóc w możliwości pozyskiwania środków unijnych.

– Polish Snail Holding może wystawić zaświadczenia hodowcom na zbyt zakontraktowanych do skupu ślimaków – wyjaśnia Damian Gajewski, prezes zarządu spółki Polish Snail Holding. – Taki dokument może natomiast pomóc w staraniu się o uzyskanie środków z Unii Europejskiej przeznaczonych na hodowlę tych zwierząt. Urzędnicy, którzy decydują o przydziale środków unijnych, mogą mieć większą pewność, że taki przedsiębiorca faktycznie prowadzi profesjonalną hodowlę ślimaków.

Taka dotacja dla hodowcy ślimaków może wynieść od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. To zaś w zupełności wystarczy na pokrycie początkowych kosztów rozpoczęcia hodowli ślimaków.

Hodowca może starać się również o dotacje z programów unijnych na innowacje, ponieważ Polish Snail Holding spełnia wszystkie wymogi dla przedsiębiorstw innowacyjnych i hodowca działając pod patronatem PSH ma możliwość uzyskania dotacji z tego typu programów.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register