Sprawdzone sposoby na przełamanie rutyny w związku

Rutyna jest największym wrogiem namiętności. To naturalne, że po pewnym czasie płomień w sypialni zaczyna nieco przygasać. Nie oznacza to jednak, że musimy to akceptować. Stosując kilka prostych trików zaczniecie odkrywać siebie na nowo i znów będziecie cieszyć się wspólną bliskością.

Zwykle bywa tak, że na początkowym etapie związku nie występuje element nudy. Zakochani po prostu nie mogą się od siebie oderwać. Kochają się zawsze wtedy, kiedy mają na to ochotę. Nie brakuje im też pomysłów na czas spędzany wspólnie w sypialni (i nie tylko tam). Z czasem zaczyna wyglądać to nieco inaczej. Do związku wkrada się element rutyny, skuteczny “zabójca” namiętności. Czas powiedzieć temu stop! Zbliżenia mogą być ekscytujące nawet po latach wspólnego związku.

Jak przełamać rutynę?

Jeżeli wasze wspólnie spędzane noce bardziej przypominają mechaniczne zaspokajanie potrzeb niż erupcję wulkanu namiętności, koniecznie wypróbujcie seks gadżety. Na początek – dildo. To bardzo prosty produkt – aby sprawić przyjemność nie potrzebuje nawet baterii. Wykorzystany w grze wstępnej, może dać niebywałą rozkosz Tobie i skutecznie pobudzi zmysły twojego partnera.

Nie zapominaj też o odpowiednim podkreśleniu swoich wdzięków. Bielizna erotyczna więcej odsłania niż zakrywa, ale właśnie o to chodzi! Zmysłowy komplet sprawi, że partner oszaleje na Twoim punkcie!

A może żel stymulujący doznania? To świetny pomysł! Wykorzystacie go już podczas gry wstępnej. Zmysłowy masaż erotyczny niezwykle skutecznie rozbudzi w Was pożądanie.

Przypomnijcie sobie o sile gry wstępnej

Po latach łatwo zapomnieć, jak wielką moc ma w sobie uwodzenie. To ogromny błąd! Udana noc powinna być poprzedzona udanym dniem. Rozbudzajcie swoją namiętność już od momentu przebudzenia. Przywitajcie się zmysłowym pocałunkiem, weźcie wspólny prysznic. W trakcie dnia, wysyłacie sobie niegrzeczne widomości.

To bardzo skutecznie działa na wyobraźnię. Po pracy zjedzcie obiad w eleganckiej restauracji. Wszystko to sprawi, że oboje nie będziecie mogli doczekać się chwili, gdy znajdziecie się w sypialni. A skoro o sypialni mowa…

Kochajcie się w różnych miejscach

Aby przełamać łóżkową rutynę nie wystarczy kupić kilka gadżetów. Bardzo ważne jest, żeby w waszym pożyciu znów znalazło się miejsce na zaskakiwanie. Zakładamy, że po latach wspólnego życia kochacie się przede wszystkim w sypialni. Tymczasem spontaniczna bliskość pod prysznicem może dać o wiele więcej rozkoszy.

Już sam widok ciała, po którym spływają strumienie wody, działa niezwykle stymulująco. Wysoka temperatura uwrażliwia skórę na bodźce, a wzajemny masaż żelem pod prysznic to w zasadzie gotowy scenariusz na niezwykle zmysłową grę wstępną.

Nie bójcie się mówić o swoich potrzebach

Ostatnia rada – rozmawiajcie. Każda osoba skrywa fantazje, które pragnie urzeczywistnić. Rzecz w tym, że większości brakuje odwagi by o nich mówić. Podkreślamy – wszelkie obawy w tym temacie są całkowicie nieuzasadnione. Jednym z obowiązków partnerów jest wzajemne sprawianie sobie przyjemności. Z kim miałabyś rozmawiać o swoich oczekiwaniach, jeżeli nie ze swoją drugą połówką? Dzielcie się swoimi fantazjami i dążcie do ich zaspokojenia. Dzięki temu na nowo odkryjecie drzemiącą w was namiętność.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register