Tragiczny wypadek! Potrącone dwie nastolatki – obie nie żyją!

Na drodze powiatowej w Łąkorzu – powiat nowomiejski – doszło to tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący osobowym audi na prostym odcinku drogi potrącił dwie nastolatki jadące na rolkach. Niestety pomimo akcji reanimacyjnej obie nastolatki zmarły. Mężczyzna kierujący autem został zatrzymany.

Wczoraj (03.04.2018) około godz. 19:50 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Łąkorz na terenie gminy Biskupiec w powiecie nowomiejskim. Ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący osobowym audi na prostym odcinku drogi potrącił dwie nastoletnie dziewczynki jadące na rolkach.

Pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej jedna z 15-latek zmarła na miejscu zdarzenia, druga została stamtąd zabrana karetką pogotowia, by następnie trafić na pokład helikoptera Lotniczego Pogotowania Ratunkowego i w konsekwencji do szpitala – niestety pomimo cały czas trwającej reanimacji nastolatka zmarła w trakcie transportu.

Policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali kierowcę audi. Mężczyzna został przewieziony do komendy i tam poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Przeprowadzone badanie wykazało, że był trzeźwy. Wstępne badania moczu wykazały jednak, że 28-latek mógł znajdować się pod działaniem innych środków psychoaktywnych. Dlatego pobrana została od niego krew do dalszej dokładnej analizy.

Na miejscu tego zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register