Twoje auto stoi nieużywane? Możesz je wynająć i zarabiać

Od jakiegoś czasu powodzeniem cieszy się wynajem prywatnych samochodów. Na czym to polega? W odróżnieniu od wypożyczalni samochodów, tu wynajmujemy pojazd od osoby prywatnej, która akurat swoim samochodem nie jeździ lub ma ich więcej niż jeden.

To ciekawa propozycja dla osób, które z własnego samochodu korzystają sporadycznie lub mają więcej niż jeden pojazd. Coraz częściej pojawiają się więc ogłoszenia o wynajmie takich samochodów od osób prywatnych. Na rynku są również specjalne aplikacje, które mają łączyć osoby, które chcą wynająć swój samochód z potencjalnymi najemcami.

Cena wynajmu auta? Bardzo różna

Cena wynajmowanego auta od osoby prywatnej będzie różna, w zależności od modelu samochodu, jego wyposażenia i rocznika. Można już bez problemu znaleźć oferty wynajmu samochodów od osób prywatnych w przedziale cenowym nawet od kilkudziesięciu złotych za dobę do kilkuset. Na pewno musimy liczyć się z koniecznością podpisania umowy użyczenia samochodu oraz wpłacić kaucję. Podobnie, jak przy wypożyczaniu samochodu z wypożyczalni, tu również musimy oczywiście zwrócić auto właścicielowi w terminie, z zatankowanym bakiem i umyte.

To wynajmujący swój samochód określa wolny termin oraz kwotę za dobę.

Specjaliści od wynajmu samochodów wskazują, że najbardziej opłaca się wynajmować swoje pojazdy długoterminowo, czyli na przykład, gdy wyjeżdżamy na wakacje albo gdy przez jakiś czas po prostu auta nie potrzebujemy. Samochód można wynająć jednak nawet i na jeden dzień. Właściciel musi się tylko dogadać co do miejsca przekazania i odbioru z tym, kto auto chce wynająć.

Gdzie ogłosić się w sprawie wynajmu własnego samochodu?

Najlepiej ogłoszenie o wynajmie własnego samochodu zamieścić w internecie, najszybciej dotrzemy do potencjalnych klientów. Odpowiednim wyborem będzie pierwsza platforma osób wynajmujących w Polsce, czyli www.wynajmij24.pl – tu bez żadnych opłat zamieścimy całkowicie darmowe ogłoszenie o wynajmie naszego samochodu, dodamy galerie zdjęć oraz określimy wszystkie warunki dotyczące wypożyczenia naszego auta.

Dlaczego warto zamieszczać oferty wynajmu na portalu wynajmij24.pl?

Bezpłatne ogłoszenia wynajmu

Za ogłoszenia o wynajmie różnych przedmiotów, usług, rzeczy w wielu miejscach w internecie musimy płacić, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Jeśli mamy własną stronę internetową, gdzie zamieszczamy swoje ogłoszenia – musimy mocno pracować nad jej pozycjonowaniem. W obu przypadkach wydajemy sporo pieniędzy, aby do klientów dotrzeć i zaprezentować swoją ofertę.

Zamieszczając ogłoszenie w portalu wynajmij24.pl nie płacimy nic. Nasze ogłoszenie dodajemy bezpłatnie – mogąc przy okazji zaprezentować również swoją firmę i jej ofertę. Ponieważ portal wynajmij24.pl jest serwisem ogólnopolskim, stwarza to również szansę na dotarcie do potencjalnie dużej ilości nowych klientów – całkowicie ZA DARMO.

Tylko oferty wynajmu z całej Polski

Pierwszy, ogólnopolski portal wynajmujących – wynajmij24.pl zawiera jedynie oferty wynajmu różnych rzeczy, towarów, usług. Nie ma tu tematycznie innych ogłoszeń. Tak więc to wyselekcjonowane narzędzie internetowe dzięki któremu dotrzesz konkretnie do osób zainteresowanych wynajmowanie rzeczy, towarów, usług, domów, mieszkań itp.

Nie ma tu przypadkowych osób – masz więc okazję zaprezentować swoją ofertę tym, którzy akurat jej szukają w internecie. ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Ogólnopolska platforma wynajmu w internecie

Większość portali ogłoszeniowych w internecie, gdzie możesz zamieścić swoją ofertę wynajmu, ma z reguły zasięg lokalny lub regionalny. To oznacza, że raczej nie zajrzą tam zainteresowani wynajmem z innych części kraju. Pierwszy portal wynajmujących – wynajmij24.pl ma zasięg ogólnopolski, co oznacza, że mogą tu swoje oferty wystawiać osoby i firmy z terenu całego kraju.

To obecnie jedyna tego typu platforma internetowa w Polsce o zasięgu ogólnopolskim.

Łatwa nawigacja na stronie wynajmij24.pl

Ile razy zdarzyło Ci się, że rezygnowałeś z dodawania ogłoszenia o wynajmie, ponieważ panel nawigacyjny był zbyt trudny, nie wiedziałeś, gdzie i co umieścić? Dlatego dodawanie ogłoszenia w pierwszym, ogólnopolskim portalu dla wynajmujących – wynajmij24.pl jest maksymalnie uproszczone. Cały system prowadzi Ciebie krok po kroku, dzięki czemu dodawanie swojej oferty jest bajecznie proste i szybkie.

Ponadto sam portal wynajmij24.pl jest tak skonstruowany, aby każdy poszukujący danej rzeczy, przedmiotu, usługi, budynku szybko i łatwo dotarł do interesującej go oferty.

Szybkość, przejrzystość i łatwa nawigacja – to główne cechy wyróżniające portal wynajmij24.pl

Przeczytaj o portalu wynajmij24.pl – ZOBACZ WIĘCEJ.

Możliwość edytowania oferty wynajmu i jej różnorodność

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register