Typy sportowe – Czy stacjonarni bukmacherzy mają jeszcze sens?

Dawniej osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi nie miały większego pola do manewru. Do wyboru były bowiem wyłącznie stacjonarne firmy. Od wielu lat ta branża bardzo mocno się rozwija. Teraz możesz zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Dodatkowo oferujące swoje usługi na szereg sposobów. Także online. W jakich barwach rysuje się zatem przyszłość stacjonarnych lokali?

Obstawianie w punktach stacjonarnych staje się coraz mniej popularne…

Jeśli Klient zakładów bukmacherskich nie miał wyboru, a chciał obstawić dane wydarzenie, to decydował się na lokale naziemne, obserwował aktualne typy dnia i skreślał swój kupon. Teraz opcji nie brakuje. A stacjonarne firmy bukmacherskie są coraz rzadziej wybierane. Chociażby dlatego, że nie znajdują się w dogodnych dla każdego lokalizacjach. Nie wszyscy mieszkają obok nich, dlatego szukają innych alternatyw. By zaoszczędzić czas oraz tak samo pieniądze. Liczy się także własny komfort. Bukmacherzy stacjonarni nie są tak samo hojni, jak internetowe odpowiedniki. Co prawda niektóre firmy tego typu oferują pewne bonusy, ale są one dużo niższe w porównaniu do promocji dotyczących obstawiania w sieci. Co jeszcze przyczynia się do tego, że granie w punktach stacjonarnych jest rzadziej praktykowane? Warto zaznaczyć, że obstawianie w lokalach naziemnych nie zawsze jest szybkie i komfortowe. Czasami (szczególnie w czasie weekendów lub gdy odbywa się ważne wydarzenie itp.) w takich miejscach nie brakuje ruchu. Trzeba zatem odczekać swoje w kolejce, by obstawić zakład. Dodatkowo nierzadko ciężko jest skupić się na analizowanej ofercie (przez gwar, czy rozmowy, które nie zawsze dotyczą tematów stricte sportowych).

Niektóre podmioty hazardowe całkowicie wycofały się z tego wariantu, inne go ograniczają

Spada zainteresowanie obstawianiem w naziemnych lokalach bukmacherskich. Dlatego nie powinno zaskakiwać, że niektóre podmioty hazardowe podejmują bardzo odważne decyzje na tej płaszczyźnie. Np. kilka lat temu Totolotek postanowił zamknąć wszystkie punkty stacjonarne. I to na terenie całego naszego kraju. Raczej nie zapowiada się na to, by miało się to zmienić. Po prostu włodarze tej zasłużonej firmy bukmacherskiej uznali, że nie jest to do końca rentowne przedsięwzięcie. Inne podmioty hazardowe zmniejszają liczbę obsługiwanych punktów stacjonarnych. Wydaje się, że ten trend zostanie utrzymany. Szczególnie w przypadku mniejszych firm bukmacherskich, które oferują słabszą ofertę i niższe kursy od konkurencji. Rynek stacjonarnych zakładów pewnie nie zniknie w całości, aczkolwiek w przyszłości zostaną na nim najprawdopodobniej tylko najwięksi gracze.

Dużym zainteresowaniem cieszy się zaś gra w sieci

Jest to zrozumiałe. W końcu możesz obstawiać o dowolnej porze dnia i nocy. Nie ograniczają Cię tutaj żadne godziny otwarcia oraz zamknięcia. Dodatkowo nowoczesne firmy bukmacherskie online umożliwiają typowanie prosto z domu lub mieszkania, ale nie tylko. Możesz bowiem grać przy pomocy aplikacji. Dla osób rejestrujących internetowe konta są zaś oferowane hojne bonusy.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register