Uszkodził samochody, bo zdenerwował się na żonę

Zarzuty uszkodzenia mienia usłyszał 41-letni Robert K. Mężczyzna jest podejrzany o to, że mając 2 promile alkoholu obrzucił kamieniami zaparkowane na parkingu przypadkowe samochody, bo zdenerwował się na żonę. W ten sposób naraził pokrzywdzonych na straty sięgające łącznie 2400 złotych. Mężczyźnie teraz grozi kara do 5 lat więzienia.

 O godz. 8.30 policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy dostali wezwanie, że na jednym z parkingów na terenie miasta zostały uszkodzone dwa samochody – renault i ford. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce gdzie zastali nietrzeźwego Roberta K. Po niedługim czasie na parking przyszli właściciele uszkodzonych samochodów. Wartość strat wstępnie oszacowano na 2400 złotych. Pokrzywdzeni złożyli zawiadomienie o przestępstwie.

Policjanci zatrzymali 41-latka i przewieźli go do komendy przy ul. Jagiellońskiej. Tam mężczyzna został zbadany alkomatem i okazało się, że ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Kiedy Robert K. wytrzeźwiał materiał dowodowy był już przygotowany przez legionowskich dochodzeniowców. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia dwóch samochodów. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze wyznaczonej przez prokuratora. Tłumaczył policiajntom, że przez złość na żonę rzucił kamieniami w przypadkowe samochody.

Wkrótce jego sprawę rozpatrzy sąd. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register