Uwaga! Kolejne utrudnienia na ul. Płk. Dąbka

Departament Zarząd Dróg informuje, że zgodnie z harmonogramem w najbliższy weekend planowane są roboty związane z układaniem nawierzchni bitumicznej jezdni na ul. Płk Stanisława Dąbka. Od piątku zaplanowano układanie nawierzchni bitumicznej na jezdni zachodniej (po stronie nowego budynku Sądu) na odcinku od ul. Królewieckiej do ul. Brzozowej.

Na tym odcinku ruch po tej jezdni będzie odbywał się naprzemiennie jednym pasem ruchu.

W sobotę natomiast zaplanowano roboty bitumiczne na jezdni wschodniej od ul. Królewieckiej do Al. Józefa Piłsudskiego. W związku z powyższym jezdnia ta wyłączona zostanie z ruchu. Ruch na tym odcinku w obu kierunkach będzie odbywał się po jezdni zachodniej.

W okresie wyłączenia dla ruchu odcinka jezdni wschodniej dojazd do ulic Cichej i Uroczej odbywać się będzie ulicami Królewiecką – Pionierską – Żeglarską lub Królewiecką – Owocową – Żeglarską, natomiast do ul. Pionierskiej od ul. Królewieckiej

DZD zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin realizacji tych robót może ulec przesunięciu do czasu ustania opadów deszczu.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register