Uwaga! Na tych ulicach w Elblągu nastąpią zmiany

EPWiK sp. z o.o. i PBO EKOBUD sp. z o.o. informują, że w związku z rozpoczęciem w dniu 09.08.2021 r. remontu kanalizacji sanitarnej w ulicy Bema – na odcinku od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego do skrzyżowania z ulicą Komeńskiego, nastąpią zmiany w obowiązującej organizacji ruchu drogowego.

Na wyżej wymienionym odcinku ulicy Bema ruch będzie się odbywał tylko w jednym kierunku w stronę ulicy Łęczyckiej. W przeciwnym kierunku będą wyznaczone objazdy. Objazd po północnej stronie ulicy Bema będzie się odbywał ulicami: Saperów, 13 Pułku Przeciwlotniczego – ulica ta pozostanie jednokierunkową, ale zmieni się kierunek jazdy, ruch będzie się odbywał w kierunku ulicy Kościuszki, Kościuszki, Wspólną, Sienkiewicza i Orzeszkowej. Możliwy będzie również objazd ulicami: Komeńskiego, Kochanowskiego Wojska Polskiego i Mickiewicza.

W okresie prowadzenia robót sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ulicy Bema z ulicą Żeromskiego i ulicą Saperów zostaną wyłączone.

Zakończenie robót planowane jest na 23.08.2021 r. Prosimy kierowców o zapoznanie się z trasami objazdu pokazanymi na załączonym schemacie, przestrzeganie obowiązującego oznakowania i zachowanie ostrożności.

ZKM w Elblągu informuje, że w związku z przebudową sieci kanalizacyjnej w ciągu ul. Bema oraz związaną z tym zmianę organizacji ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Komeńskiego do skrzyżowania z ul. Żeromskiego (ruch tylko jednokierunkowy w kierunku ul. Łęczyckiej), od 9 sierpnia do odwołania, na liniach nr 15, 16, 22, 23, tylko na jednym kierunku wprowadzone zostaną objazdy:

dla autobusów linii nr 15, 16, 22 jadących w kierunku skrzyżowania Bema-Kościuszki – od ul. Bema, przez ul. Komeńskiego, Kochanowskiego, Żeromskiego do ul. Bema i dalej po stałej trasie.
Autobusy linii nr 15, 16 i 22 będą zatrzymywać się na przystanku przy ul. Żeromskiego.

dla autobusu linii nr 23 jadącego w kierunku dworca  – od ul. Bema przez ul. Komeńskiego, Kochanowskiego, Żeromskiego do Al. Grunwaldzkiej i dalej po trasie.
Uwaga, autobus linii nr 23 w kierunku dworca pominie przystanek przy ul. Żeromskiego.

UM Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register