Uwaga! W środę zmiany w kursach metra M1!

Uwaga! 8 czerwca późnym wieczorem, z przyczyn technicznych zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu pierwszej linii metra. Pociągi będą kursowały tylko na trasie Młociny – Politechnika.

Ograniczenia w kursowaniu metra zostaną wprowadzone ok. godz. 22.30. Ostatni pociąg w relacji Młociny – Kabaty odjedzie z Młocin o godz. 22.34. Ostatni pociąg w relacji Kabaty – Młociny odjedzie z Kabat o godz. 22.54.

Potem linia M1 będzie kursowała (do końca kursowania) wyłącznie na trasie Młociny – Politechnika. Na odcinku Politechnika – Kabaty zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z kursująca na trasie: Os. Kabaty – al. KEN – Rolna – al. Wilanowska – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – Metro Politechnika. Autobusy lini zastępczej będą miały przystanki przy stacjach metra.

O wyłączeniu będą pasażerów informować plakaty na wejściach na stacje oraz komunikaty głosowe, które będzie można usłyszeć, w szczycie popołudniowym, na wszystkich stacjach linii M1. Po wprowadzeniu ograniczeń w kursowaniu komunikaty głosowe będzie można także usłyszeć na stacjach linii M2.

 

źródło: ztm.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register