W nocy stali przy ławce. Zainteresowała się nimi policja

Policyjny patrol prewencji patrolując ulicę Godlewskiego w Elblągu mijał stojące przy ławce dwie osoby. W pewnym momencie policjanci poczuli zapach marihuany. Postanowili wylegitymować i sprawdzić stojącego przy ławce 25-latka i jego 24-letnią koleżankę. Okazało się, że para miała przy sobie narkotyki.

Była godzina 1.25 w nocy, gdy policjanci postanowili sprawdzić dwójkę młodych osób obok których przechodzili. Para na widok patrolu zaczęła się też nerwowo zachowywać. Policjanci wylegitymowali mężczyznę i kobietę. 25-latek miał saszetkę wewnątrz której policjanci znaleźli foliowe zawiniątko.

W nim znajdowała się sproszkowana biała substancja. Narkotykowy tester wykazał, iż jest to amfetamina. Policjanci sprawdzili też zawartość torebki należącej do 24-letniej kobiety. Tam znajdował się żółty pojemnik z tabletkami. Wykonano test narkotykowy, który potwierdził, iż jest to narkotyk o nazwie extasy.

Oboje zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Może za to grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register