W Sylwestra na „siódemce” doszło do dwóch wypadków!

Nie dla wszystkich wczorajszy Sylwester był udany. Wczoraj na „siódemce” doszło do dwóch wypadków – pierwszy spowodował kolizję z łosiem. Drugi zaś był powiązany z pierwszym. Oba spowodowały spore utrudnienia w ruchu w kierunku Elbląga.

Jak informuje OSP Cedry Wielkie, pierwsze zdarzenie to wypadek drogowy na wysokości miejscowości Kiezmark. Niestety ponownie pojazdy zderzyły się z przebiegającym przez jezdnie łosiem. W wypadku uczestniczyło 5 aut, a dwie osoby zostały poszkodowane.

– Ze względu na okres świąteczny musieliśmy poczekać na zespół ratownictwa medycznego aż z Malborka. Po usunięciu uszkodzonych pojazdów zostaliśmy poproszeni przez służby drogowe o umycie nawierzchni z błota aby uniknąć dalszego niebezpieczeństwa – informują strażacy.

Podczas wykonywania czynności na pierwszym miejscu zdarzenia, w odległości jednego kilometra doszło do kolejnego wypadku.

Auta w wyniku wcześniejszego wypadku najeżdżały na pas zieleni i nanosiły na nawierzchnię jezdni błoto. Jeden z pojazdów wpadł w poślizg i najechał na tył innego samochodu. Ten natomiast uderzył w barierki ochronne. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została odwieziona do szpitala.

źródło: OSP Cedry Wielkie

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register