Zatrzymani podejrzani o rozbój

O tym, że północnoprascy policjanci nigdy nie odpuszczają sprawcom przestępstw przekonali się 23–letni Dominik A. oraz 21-letnia Paulina S. Oboje trafili za kratki policyjnego aresztu, jako podejrzani o rozbój, w trakcie którego ograbili pokrzywdzonego z dokumentów, pieniędzy i telefonu komórkowego. W trakcie przesłuchania podejrzani przyznali się do napadu na 25-latka i dobrowolnie poddali karze.
W ubiegły poniedziałek dwoje napastników napadło na poznanego przypadkowo 25-latka. Sytuacja rozegrała się w autobusie miejskim gdzie osoby poznały się a potem spożywały razem alkohol. Podczas wspólnego powrotu do domu, nowo poznana para grożąc pokrzywdzonemu pobiciem, ukradła mu telefon komórkowy, dokumenty oraz pieniądze w kwocie 150 złotych. Pokrzywdzony od razu po zdarzeniu wszystko opowiedział policjantom.

Mundurowi przystępując do działania, ustalili dane osobowe napastników. Wraz z poszkodowanym udali się na poszukiwania opisanych osób. W trakcie tych czynności zatrzymali 23-letniego Dominika A. oraz 21-letnią Paulinę S. Przy mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili telefon komórkowy pokrzywdzonego, natomiast przy Paulinie S. pieniądze pochodzące z napadu. 23 i 21-latka po nocy spędzonej w policyjnej celi, trafili do północnopraskiej prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut rozboju. Oboje poddali się dobrowolnie karze.

imageimage

po

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register