Zdemolował przystanek na ul.Pułkowej

Bielańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na ul. Pułkowej zdemolował przystanek tramwajowy. 19-letni Dawid D. rzucając kamieniami w wiatę przystankową, wybił w niej dwie szyby, powodując straty na około 500 złotych. 19- latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Było tuż przed 23.00, kiedy bielańscy mundurowi otrzymali informację od przypadkowej osoby o demolowanym przystanku na ul. Pułkowej. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie stwierdzili powybijane szyby w wiacie przystankowej oraz oddalającą się grupę osób. Podjęty pościg za potencjalnymi sprawcami zakończył się zatrzymaniem jednego z mężczyzn.

Dawid D. został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Żeromskiego, gdzie stwierdzono, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 19-latek oświadczył, że w towarzystwie kolegów spożywał alkohol, a gdy wracali, w pewnym momencie chwycił kamień i zaczął wybijać szyby w wiacie przystankowej.

19-latek został przewieziony do bielańskiej komendy. Dawid D. po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty za uszkodzenia mienia o wartości około 500 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register