Zniszczony samochód na parkingu Szpitala Wojewódzkiego. Właściciel szuka świadków

Wybite szyby, porysowany lakier. Tak wygląda auto zaparkowane na płatnym parkingu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Sprawców nie udało się na razie ustalić, ponieważ ta część parkingu nie jest objęta monitoringiem.

Do zdarzenia nie doszło w nocy, ale w biały dzień – na płatnym parkingu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Chciałbym zwrócić się do Was z ogromną prośbą o opublikowanie mojego postu. W dniu 29.08 w biały dzień doszło do dewastacji i zniszczenia samochodu na parkingu pod szpitalem przy ul. Królewieckiej. Codziennie wożę syna ze znacznym stopniem niepełnosprawności z Pasłęka do Elbląga. Może znajdzie się ktoś kto pomoże w ustaleniu sprawcy. Dziękuję. Tadeusz – pisze nasz Czytelnik.

Jak dodaje, w momencie, gdy odkrył zniszczenia samochodu, zwrócił się z prośbą do obsługi płatnego parkingu przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Jednak jak się okazało, miejsce postoju jego auta nie jest objęte „okiem kamer”.

Sprawa została zgłoszona do elbląskiej Komendy Policji. Jednak szukamy świadków tego wandalizmu – dodaje nasz Czytelnik.

Jak dodaje, w aucie nie pozostawił cennych przedmiotów, które mogłyby skusić złodziei. Nie ma też wrogów, którzy mogliby się na nim w ten sposób mścić.

Poszkodowany właściciel pojazdu prosi świadków tego zdarzenia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Elblągu lub pod numerem telefonu: 533738993

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register