Zobacz jakie nowe sklepy pojawią się w C.H. „Ogrody”

Nowy rok to zmiany w ofercie CH Ogrody. Do grona najemców dołączy restauracja North Fish, a dwóch dotychczasowych – Ziaja i Neo Nail – zdecydowało się na zwiększenie powierzchni najmu.

North Fish to restauracja, która od 2002 roku serwuje Polakom dania z ryb i owoców morza. Sieć dba o najwyższą jakość produktów i pilnuje, aby pochodziły z ekologicznie czystych łowisk, a potrawy przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy. North Fish zajmie 62 mkw. powierzchni w strefie restauracyjnej, na pierwszym piętrze centrum.

Dla Klientów CH Ogrody dostępna będzie również szersza oferta z branży zdrowie i uroda. Salon Ziaja zajmie nowy, większy lokal o powierzchni ok. 42 mkw., między sklepami Organique i Medicine, na pierwszym piętrze centrum. Obecnie oferta Ziaji obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów.

Punkt stylizacji paznokci – Neo Nail – dostępny dotychczas na wyspie w jednym z pasaży centrum, zajmie również lokal o powierzchni ok. 25 mkw. na pierwszym piętrze CH Ogrody, naprzeciwko Media Markt. Neo Nail to jedna z wiodących, międzynarodowych firm, w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci, w jej ofercie znajdują się m.in.: lakiery hybrydowe, lampy i frezarki, żele UV i akryl, akcesoria do zdobień czy preparaty do dbania o paznokcie i skórę dłoni. Marka w drugiej lokalizacji w centrum oprócz sprzedaży produktów do manicure wprowadzi także nową usługę dla klientów – stylizację paznokci.

Otwarcia nowych salonów przewidziane są jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. W grudniu do najemców CH Ogrody dołączył nowoczesny koncept fitness – Just Gym – otwarty całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Informacja nadesłana

 

2 komentarze

  • Rumcajs Reply

    24 stycznia 2018 at 12:22

    Jakie nowe? Zmiana lokalizacji boxów. Ale nazwa “nowe” bezcenna.Nowe to by były, jak by właściciel Ogrodów wysilił się sprowadzić np ZARA, i takie jakie są w Gdańsku :http://www.galeriabaltycka.pl/pl/sklepy A takie zmiany to zmiany tylko kosmetyczne , by tylko ta buda nie padła.

  • irek Reply

    29 stycznia 2018 at 10:03

    Mimo wszystkiego koszty wynajmu boxów jest nadal zbyt droga a już nie wspomne o wyspie handlowej. Czy te cenny to nie są trochę z kosmosu. Przy wejściu do galeri jeden punkt zamknięty zasłonięty reklamami zamiast organizacyjnie komuś wynająć..ogłaszać to jakoś.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register