Tragedia w Elblągu. Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa

Elbląscy prokuratorzy prowadzą dochodzenie pod kątem zabójstwa. Sprawa dotyczy tragedii, jaka rozegrała się w jednym z domów przy ul. Fromborskiej w Elblągu. Wcześniej sugerowano, że może chodzić o tzw. Samobójstwo rozszerzone.

Prokuratura Rejonowa w Elblągu nadzoruje postępowanie w sprawie dotyczącej popełnienia przestępstwa zabójstwa.

„Ze wstępnych materiałów wynika, iż do zdarzenia doszło w dniu 18 lipca 2018 r. w Elblągu, gdzie w pomieszczeniach mieszkalnych ujawniono zwłoki kobiety. Pokrzywdzona miała liczne rany kłute na ciele. W pomieszczeniu gospodarczym przynależnym do budynku ujawniono zwłoki mężczyzny zmarłego na skutek powieszenia.

Aktualnie w sprawie wykonywane są w trybie art. 308 kpk czynności procesowe w niezbędnym zakresie, dokonano oględzin miejsca oraz oględzin zwłok w miejscu znalezienia” – informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu.

O tej sprawie pisaliśmy więcej tu: http://fakty.elblag.pl/tragedia-na-fromborskiej-nie-zyje-malzenstwo-ona-zadzgana-on-powieszony/ 

– Znaleziono dwójkę martwych osób. Kobieta w wieku 67 lat oraz 71-letni mężczyzna. Kobieta miała rany kłute, prawdopodobnie zadane nożem. Mężczyznę znaleziono powieszonego – mówił kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu.

Policjanci dodają, że nie mieli wcześniej żadnych interwencji pod tym adresem. Rodzina nie miała założonej „niebieskiej karty”.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register