Akademia Demokracji wreszcie w warmińsko-mazurskim

15 lipca w Elblągu zagości innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media, który oferuje niezwykłą szansę udziału w intensywnych szkoleniach dla osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych. Akademia Demokracji zaprasza do budowania ścieżki w służbie demokracji.

Projekt ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Każdy krok, który podejmujemy w służbie demokracji przyczynia się do wzmacniania jej fundamentów i tworzenia przestrzeni dla uczestnictwa obywatelskiego. Niech nasza droga w jej służbie w trakcie Akademii Demokracji będzie inspiracją dla innych, aby również odważyli się wkroczyć na tę ścieżkę i wspólnie budować przyszłość opartą na wartościach demokratycznych i równości – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji, projekt dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odbędzie się 15 lipca w Elblągu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register