Reaktywacja Kolei Nadzalewowej. Samorządowcy i eksperci podjęli kluczowe decyzje
Przyszłość linii kolejowej nr 254, malowniczo biegnącej wzdłuż Zalewu Wiślanego, staje się obecnie jednym z najważniejszych tematów debaty transportowej na Warmii i Mazurach. We Fromborku odbyło się strategiczne spotkanie zorganizowane z inicjatywy Departamentu Infrastruktury i Geodezji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, podczas którego samorządowcy, eksperci oraz przedstawiciele spółek kolejowych wypracowywali realny plan przywrócenia regularnych połączeń pasażerskich […]












