Autonostalgia – Targi Aut Zabytkowych

13 – 15 maja w Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ul. Marsa 56 C odbędą się Targi Aut Zabytkowych – Autonstalgia. To gratka dla  wszystkich miłośników zabytkowej motoryzacji, kolekcjonerów, ludzi z branży motoryzacyjnej, ale także ciekawa wystawa dla rodziny z dziećmi, okazja na wspomnienia i motoryzacyjny powrót do  przeszłości.

Auto Nostalgia to jedyne targi tego rodzaju w Polsce i największa oraz najbardziej prestiżowa impreza związana z zabytkową motoryzacją.

Od 6 lat wystawcami w trakcie imprezy są Mercedes-Benz Polska i Porsche Polska. Gościli również BMW, Bosch, Citroen, Motul, Orlen, Warta, BNP Paribas i wielu innych. Targi ze względu na sam temat, rangę wystawców oraz profil odwiedzających są imprezą ekskluzywną. To prawdziwe święto motoryzacji w kontekście historycznym, ale również współczesnym. Co roku Mercedes-Benz i Porsche prezentują nowe modele swoich aut prosto z targów w Genewie lub Frankfurcie, często jeszcze przed premierami krajowymi. W tym roku Mercedes-Benz pokaże np. nową klasę E oraz historię modeli do lat 50-tych. W 2015 r. Porsche zademonstrowało wszystkie 7 serii modelu 911 Targa, stoisko niepowtórzone nigdzie później w Europie.

źródło: http://informator-stolicy.pl, foto: screnn z http://autonostalgia.org

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register