Brawo dla młodych elblążan! Stworzyli fantastyczny film

W grudniu 2017 uczniowie pracowni animacji prowadzonej przez Mariusza Edwarda Owczarka przygotowali pierwszy film animowany i wysłali go na konkurs filmów krótkometrażowych pt. „Jak można spędzić Święta Bożego Narodzenia” w ramach 24. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika.

Pierwsza produkcja pracowni animacji Młodzieżowego Domu Kultury i już ogromny sukces. Drugie miejsce podczas wyżej wymienionego konkursu to fantastyczna wiadomość.

W ramach XXIV edycji Festiwalu zorganizowany został konkurs na film krótkometrażowy zatytułowany „Jak można spędzić święta Bożego Narodzenia”.

Po obejrzeniu 9 nadesłanych filmów jury, działając w oparciu o regulamin i doceniając ogromny trud włożony w przygotowanie nadesłanych materiałów, jak i kreatywność twórców, postanawia przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce: film „Z SERCA OCHOTNEGO” przygotowany przez Zespół artystyczny „Koniczynki” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Konrada Mańki w Lublińcu pod kierownictwem: ks. Grzegorz Sokalski, Ewa Fokczyńska-Nowak, Krystyna Nawrocka, Katarzyna Kościelna. Nagrodą jest 500 zł ufundowane przez organizatorów Festiwalu.

II miejsce (ex aequo): Mateusz Choruży z Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu oraz Kacper Szmitka.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register