Brawurowa jazda i tragiczny wypadek! Mercedes rozpadł się na części

Niestety nawet w ten słoneczny weekend nie obyło się bez tragicznych zdarzeń na drogach Warmii i Mazur. W powiecie iławskim zginął 28-latek, który kierując mercedesem uderzył autem w drzewo.

28-letni mężczyzna, mieszkaniec Zalewa, stracił życie w tragicznym wypadku, do jakiego doszło w piątkowe popołudnie w Bartach (gmina Zalewo).

Kierowca był uwięziony w pojeździe po tym, jak osobowy mercedes uderzył w drzewo. O ogromnej sile uderzenia świadczy to, jak niewiele pozostało z samochodu, który dosłownie rozpadł się na części.

Znane są już wstępne ustalenia policjantów.

– 28-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki mercedes, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo – informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. – Na skutek zderzenia z drzewem pojazd rozpadł się. Na miejsce przybyła Straż Pożarna, która wycinała mężczyznę z samochodu. Jednak pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy mieszkaniec Zalewa zmarł.

Kolejny wypadek wydarzył się w tym samym powiecie. Na DK16 zginął 53-latek, który prowadząc motorower zderzył się z samochodem osobowym.

Nadmierna prędkość, nieuwaga, brawura, lekkomyślność – to główne przyczyny zdarzeń z tak tragicznym finałem

4 komentarze

 • BORYSEK Reply

  30 września 2018 at 14:04

  Żeby nie było tych drzew przy drogach to nie BYŁOBY TYLE OFIAR. Wyciać je w cholere i szerokie pobocze zrobić.

  • Zbigniew Reply

   30 września 2018 at 16:29

   A co ty borysek kumpel szyszki?

 • zuzia Reply

  30 września 2018 at 18:14

  No i dobra jednego wariata mniej.A drzewa tutaj nie sa winne Panie Borysku,

 • Zszokowana Reply

  2 października 2018 at 05:57

  Hmmm…………. “wycinali mężczyznę z samochodu” ???!!! To straszne !!!!!! Mam nadzieję że jednak cięli samochód , żeby wydobyć mężczyznę .

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register