Czołowe zderzenie na ul. Hetmańskiej. Pijany kierowca zbiegł

Jak informuje nas nasza Czytelniczka, na ul. Hetmańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawca wypadku, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, zbiegł z miejsca wypadku.

Taką informację otrzymaliśmy na nasz adres kontaktowy. Do wypadku doszło na ul. Hetmańskiej przed godz. 22.00. Według relacji świadka, jeden z samochodów osobowych jadących od ul. 12 Lutego, niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w inny samochód.

Świadkowie mówią nieoficjalnie, że samochód sprawcy mógł być skradziony.

Jedna osoba, prawdopodobnie kierowca, zbiegł z miejsca wypadku. Drugi mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Policjanci z ruchu drogowego pracowali na miejscu, kolizji przy ulicy Hetmańskiej w Elblągu. Doszło do niej wczoraj około godziny 21. Honda civic zderzyła się czołowo z lexusem. 23-letni kierowca hondy nie posiadał w ogóle prawa jazdy, był po użyciu alkoholu (0,2 promila) i jechał przeciwnym pasem. Dodatkowo jeszcze próbował uciec z miejsca kolizji. Został jednak zatrzymany i odpowie za swój czyn przed sądem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – mówi Jakub Sawicki, z zespołu prasowego KMP w Elblągu.

Fot. Nadesłane/Iwona Banach

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register