Dni Elbląga rozpoczęte mocnym uderzeniem. IRA dała świetny koncert!

To było mocne rozpoczęcie Dni Elbląga. Muzycy IRA udowodnili, że pomimo upływu czasu, nie stracili swojego „rockowego pazura” i nadal są jednym z najlepszych zespołów grających taką muzykę w kraju. Potwierdzały to tłumy elblążan zgromadzone przed sceną.

Starówka wczoraj ożyła, dzięki zakończeniu roku szkolnego oraz rozpoczęciu Dni Elbląga –trzydniowej imprezie w naszym mieście. Oczywiście główny akcentem elbląskiego święta są muzyczne koncerty. Wczoraj na scenie zaprezentowali się elblążanom Afromental, Poparzeni Kawą Trzy, a na koniec mocna gwiazda Dni Elbląga, czyli IRA.

IRA to legenda polskiego rocka, ale nadal świetnie i świeżo brzmiący zespół. Lider i wokalista, Artur Gadowski, szybko nawiązał kontakt z licznie przybyłą elbląską publicznością. Trzeba przyznać, że koncert był dobrze nagłośniony, muzycy dali świetne „show”. Mogliśmy usłyszeć zarówno najnowsze utwory zespołu, jak i te starsze, najbardziej popularne.

Muzycy IRA pokazali wczoraj, że mimo upływu lat, nic nie stracili ze swojego mocnego, „rockowego pazura” i potrafią zagrać dobry, głośny, dynamiczny koncert. Gromadząc przy tym tłumy wspaniale bawiących się elblążan. Ten zespół to prawdziwa legenda polskiego rocka.

Mylili się też Ci, którzy jeszcze kilka tygodni temu w mediach narzekali, że czeka nas jedna z najgorszych edycji Dni Elbląga właśnie przez taki dobór zespołów. Zarówno Afromental, jak i IRA to dowód na to, że elblążanie świetnie się bawią nie tylko przy muzyce disco-polo. Mocne, dynamiczne, melodyjne utwory grupy IRA oraz wspólne śpiewanie przez elblążan znanych przebojów to właśnie najlepszy na to dowód. Oby więcej właśnie takich koncertów w naszym mieście.

Co nas czeka dziś?

24 czerwiec 2017 (sobota) – Wyspa Spichrzów

Wesołe miasteczko otwarte od godz: 12.00 (największe atrakcje: karuzela Booster, karuzela Brack Dance, Autodrom, Kolejka Dragon)

 

Strefa marki Specjal od godz. 16.00.

Namiot z atrakcjami dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00

16.00 koncert Bartka Krzywdy z zespołem z projektem DepeszBląg

17.00 koncert zespołu Brathanki

19.00 Koncert Grzegorza Hyżego

21.00 koncert GrubSon

23.00 pokaz ogni sztucznych

23.10 DJ Adamus

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register