DUCH? ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia. Nieznany dotąd mężczyzna wybił szybę w oknie jednego z warszawskich stowarzyszeń. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi te spraw w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem 13 kwietnia tego roku przed budynkiem jednego z warszawskich stowarzyszeń. Nieznany dotąd sprawca wybił szybę w oknie, po czym uciekł. Straty wynikłe na skutek tego zdarzenia wyceniono na około 600 złotych.

Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 39 115, 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register