Dzieci w czasie wakacji eksperymentują z narkotykami. Przypadki z Elbląga i Ostródy

Niedawno poruszaliśmy problem w zażywaniem przez dzieci z Elbląga środków odurzających w okresie wakacji. Informowała nas o tym nasza Czytelniczka. Teraz w pobliskiej Ostródzie 15-latka z tego powodu trafiła do szpitala!

Trzy 15-latki oraz ich kolega z Ostródy razem spędzali wolny czas, podczas którego palili marihuanę. W trakcie spotkania jedna z nastolatek źle się poczuła. Trafiła do szpitala gdzie była hospitalizowana. Policjanci zatrzymali 15-letniego chłopca, który poczęstował koleżankę narkotykiem. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Policjanci z Ostródy już zatrzymali 15-latka, który podczas wieczornego spotkania poczęstował swoje koleżanki marihuaną. Podczas palenia, jedna z 15-latek źle się poczuła. Wówczas wystraszony 15-latek wezwał pogotowie, które zabrało ją do szpitala. Tam, lekarze stwierdzili, że jest pod wpływem środków odurzających i powiadomili policję.

Niedawno jedna z Czytelniczek alarmowała nas, że na jednym z elbląskich osiedli kilkunastoletnie dzieci spożywają alkohol i odurzają się narkotykami.

Elblążanka zaniepokojona była tym, jak elbląska młodzież spędza wakacje w rejonie ulic Robotnicza, Daszyńskiego, Okrzei. Piją alkohol, palą papierosy, przyjmują środki odurzające. To kilkunastoletnia młodzież, na którą patrzą jednak młodsze dzieci.

– Witam, chciałabym poruszyć temat, jaki nie daje mi spokoju, chodzi o naszą osiedlową młodzież..nie chodzi mi o jakieś bójki czy rozróby, ale o to, że te dzieciaki marnują sobie życie takimi głupimi obecnie błędami..12+ bo tyle mają mniej więcej testują swoje granice od kilku tygodni i aż ciężko się patrzy na to jak coraz to nowe specyfiki testują za garażami – można tam znaleźć opakowania po różnych tabletkach, strzykawki, butelki po tanich winach szampanach…patrzę też przez pryzmat moich dzieci, gdzie 7- latki są zaciekawione i chętnie podchodzą sprawdzić co leży na ziemi, a zdarza się że młodzież popisuje się i chce dać spróbować..naprawdę robi się niebezpiecznie-jedna dziewczynkę dzisiaj pogotowie zabrało bo chyba coś za dużo spróbowała – pisze nasza Czytelniczka.

Więcej o tym pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/pija-pala-cpaja-jak-dzieci-spedzaja-wakacje-w-elblagu/

Według naszych informacji policja w tym rejonie miasta zwiększyła ilość patroli.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register