Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 46-latka

W wyniku działań mających na celu ujawnianie osób poszukiwanych, dzielnicowi z Pragi Północ zatrzymali 46-letniego Piotra S., ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był w celu doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego, celem odbycia kary więzienia.

W myśl obowiązujących przepisów policjanci z Pragi Północ codziennie wykonują szereg czynności zmierzających do zatrzymania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Tym razem, poszukiwanym, który wpadł w ręce Policji był Piotr S. Sąd rejonowy wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia do najbliższego aresztu śledczego. Dzielnicowi, gdy uzyskali informację, gdzie może przebywać poszukiwany, udali się pod wskazany adres. Drzwi otworzył im 46-latek. Podczas legitymowania funkcjonariusze potwierdzili jego tożsamość, a następnie zatrzymali mężczyznę. Piotr S. trafił do północnopraskiego aresztu. Po niezbędnych czynnościach zatrzymany zostanie osadzony w Zakładzie Karnym na warszawskiej Białołęce, gdzie odbędzie karę więzienia.

źródło:policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register