Elblążanin szalał w domu. Twierdził, że narkotyki…znalazł

Nietypową interwencję realizowali wczoraj (14.12) policjanci prewencji. Zostali wezwani do mieszkania z którego dochodzą dziwne odgłosy. Gdy przyjechali na miejsce okazało się, że w mieszkaniu jest bardzo pobudzony mężczyzna.

Jako, że 27-latek biegał wcześniej po klatce schodowej przemierzając schody w dół i w górę oraz krzyczał przy tym bez wyraźnej przyczyny, na miejsce wezwano policję.

Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania 27-latek otworzył je ale był bardzo pobudzony. Jego zachowanie wskazywało że jest pod wpływem narkotyków. Na miejsce policjanci wezwali zespół ratownictwa medycznego.

Wcześniej przy mężczyźnie znaleźli foliowe zawiniątko z białym proszkiem. W mieszkaniu znajdowały się też prowizoryczne przyrządy do palenia marihuany wykonane z pociętych plastikowych butelek.

Został przebadany przez lekarza. Sprawdzono też zabezpieczoną przy nim substancję. Ta okazała się być amfetaminą. Mężczyzna twierdził, że zawiniątko to znalazł przed jednym z elbląskich banków. Resztę wieczoru spędził w policyjnym areszcie.

Zatrzymany następnego dnia usłyszał zarzut posiadania substancji odurzającej. Za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.   
nadkom.

Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register