Elblążanka poszalała! Za taką jazdę odpowie przed sądem

Ubiegły weekend nie będzie miło wspominała 38-letnia elblążanka, która w niedzielę (7.05) około 10.00 zatrzymali na ul. Browarnej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Ta kontrola skończy się dla niej sprawą w sądzie.

Kobieta kierowała skodą fabią i przekroczyła dozwoloną prędkość, co było przyczyną zatrzymania jej do kontroli. Po chwili okazało się, że jest pijana a wynik z alkotestu wskazał na 1,5 promila alkoholu w organizmie.

To jednak jeszcze nie koniec. Kobieta nie miała uprawnień do kierowania samochodami bo te, zostały jej zatrzymane w kwietniu tego roku, właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz odpowie za to przed sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości może grozić jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend policjanci zrealizowali 123 interwencje. Do wytrzeźwienia trafiło 11 osób. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 149 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. W dwóch przypadkach były to przekroczenia o ponad 50 km/h. Łącznie przebadano na zawartość alkoholu 403 kierujących.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register