Elblążanka w programie Polsatu „Supermodelka Plus Size”! Emisja we wrześniu

Elblążanka – Katarzyna Nikiciuk weźmie udział w programie Polsatu „Supermodelka Plus Size”. Pani Katarzyna mówi, że decyzja o wzięciu udziału w castingu do programu zapadła spontanicznie. Udało się i dzięki temu mieszkanka Elbląga ma szansę na wygraną.

Supermodelka Plus Size to nowa propozycja telewizji Polsat, która na antenie kanału pojawi się już we wrześniu. Jurorzy programu: Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak mieli za zadanie wybrać małe grono dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę w modellingu.

Zobacz oficjalny zwiastun programu!

Pod ich czujnym okiem dziewczyny mierzyły się z zadaniami, które finalnie pozwolą wyłonić tę najlepszą. Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się pod koniec maja tego roku.

Z tej grupy z kolei jury wyłoniło finałowe 15 kandydatek. To one mają odmienić postrzeganie modelek w rozmiarze XXL! W tym gronie znalazła się również elblążanka – Katarzyna Nikiciuk.

Katarzyna Kikiciuk /foto prywatne/

– Zobaczyłam reklamę w telewizji Polsat i pomyślałam, że to program idealny dla mnie. Jestem pogodną, pewną siebie kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do świata. Miałam dość dyktatury rozmiaru „0”, zwłaszcza, że piękno nie jest małe ani duże. Piękno to piękno a w tym programie dziewczyny to udowadniają. Uczestniczkami są prawdziwe seks bomby i świetnie odnalazłam się w tej roli. Ten program ma pokazać pełniejszym Polkom, że są piękne bez względu na rozmiar i że nikt nie może dyktować im jak mają wyglądać skoro czują się dobrze w swojej skórze. Ja się pod tym podpisuję, dlatego postanowiłam wziąć udział w tym programie – mówi nam Katarzyna Nikiciuk.

Pani Katarzynie oczywiście życzymy sukcesu w programie telewizyjnym!

 

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register