Jest nowa hala będzie też impreza! Wystąpią: Marta Gałuszewska i Łukasz Gesek

Już w najbliższy wtorek, 12 czerwca, o godzinie 15.00 zapraszamy mieszkańców Elbląga do Szkoły Podstawowej nr 14 mieszczącej się przy ul. Mielczarskiego 45 na uroczyste otwarcie hali sportowej przez Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.

Następnie rozpocznie się festyn rodzinny połączony z akcją charytatywną pod hasłem „Zatorze wszystko może- gramy dla Agnieszki !”, z której dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszej koleżanki. Na scenie zaśpiewają gwiazdy muzyki popularnej: Marta Gałuszewska- zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland” oraz Łukasz Gesek.

Ponadto w programie: mecz inaugurujący Policja- Straż Pożarna, pokaz taneczny mistrzyń Polski Cheerleaders Cadmans, licytacje, zawody sportowe, pokazy motocyklowe, występ zespołu Lazurki, loteria fantowa, kawiarenka, kiełbaski z grilla, fontanna czekoladowa oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Do rozlosowania czekają atrakcyjne nagrody- nagroda główna to rower górski.  Wstęp wolny. Przyjdź, zobacz i wesprzyj Agnieszkę!

Festyn-plakat-nowy

Beata Mazurowska, rzecznik prasowy SP nr 14 w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register