Kat własnej matki aresztowany

Patrolowcy zatrzymali wskazanego przez matkę pijanego syna, który podejrzany jest o znęcanie się fizyczne i psychiczne. W przeszłości był już karany i miał orzeczony zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, który miesiąc temu wygasł. W chwili interwencji 38-letni Julian G. miał ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Wczoraj wieczorem patrolowcy zostali skierowani na ulicę Wiatraczną. Tam w jednym z mieszkań awanturował się pijany mężczyzna . Po raz kolejny groził matce i stosował przemoc zarówno psychiczną jak i fizyczną. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że 38-letni Julian G. kopnął kobietę w brzuch i pięścią uderzył w twarz, do tego wyzywał, groził i poniżał.

W chwili zatrzymania mężczyzna miał ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie. W marcu wygasł mu zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, w przeszłości był już karany za znęcanie się nad matką, a w wydziale dochodzeniowo-śledczym południowopraskiej komendy policjanci aktualnie prowadzili jeszcze sprawy przeciwko niemu.

Funkcjonariusze połączyli wszystkie postępowania, przedstawili zatrzymanemu zarzuty, a w dalszej kolejności podejrzany na wniosek prokuratury został w sądzie tymczasowo aresztowany.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register