Koronawirus w Hotelu Elbląg. Miejskie służby w gotowości

W związku z wykryciem przypadków koronawirusa w Hotelu Elbląg i objęciem gości i części pracowników kwarantanną informujemy, że służby miejskie są w pełnej gotowości i oferują wsparcie – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Dziś rano wiceprezydent Michał Missan rozmawiał z dyrektorem hotelu na temat aktualnej sytuacji oraz ewentualnego wsparcia w zabezpieczeniu środków ochronnych. Dyrektor i pracownicy Departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego są również w stałym kontakcie z Policją, Strażą Miejską, służbami komunalnymi, dyrekcją Szpitala Miejskiego oraz służbami sanitarnymi.

Bardzo prosimy mieszkańców o zachowanie spokoju, jednocześnie po raz kolejny apelujemy do elblążan o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych – apeluje elbląski Ratusz.

O całej sytuacji poinformował już również Hotel Elbląg.

Z powodu wykrycia obecności covid-19 u gościa hotelowego, decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu, Hotel Elbląg**** został prewencyjnie zamknięty do dnia 29.07.2020. W związku z tym nie przyjmujemy Gości w tym terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją: rezerwacje@hotelelblag.eu

 

Koronawirus w Hotelu Elbląg. Goście i obsługa objęci kwarantanną

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register