Korzystasz z komunikacji miejskiej w Elblągu? Będą ważne zmiany

Ważna informacja dla mieszkańców Elbląga korzystających z komunikacji miejskiej. Od 3.11.2021 do odwołania – objazd tylko na jednym kierunku na liniach nr 15, 16, 22 i 23.

ZKM w Elblągu informuje, że w związku z przebudową sieci kanalizacyjnej w ciągu ul. Bema oraz związaną z tym zmianę organizacji ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Komeńskiego do skrzyżowania z ul. Żeromskiego (ruch tylko jednokierunkowy w kierunku ul. Łęczyckiej), od 3 listopada do odwołania, na liniach nr 15, 16, 22, 23, tylko na jednym kierunku wprowadzone zostaną objazdy:

Dla autobusów linii nr 15, 16, 22 jadących w kierunku skrzyżowania Bema-Kościuszki – od ul. Bema, przez ul. Komeńskiego, Kochanowskiego, Żeromskiego do ul. Bema i dalej po stałej trasie. Autobusy linii nr 15, 16 i 22 będą zatrzymywać się na przystanku przy ul. Żeromskiego.

Dla autobusu linii nr 23 jadącego w kierunku dworca – od ul. Bema przez ul. Komeńskiego, Kochanowskiego, Żeromskiego do al. Grunwaldzkiej i dalej po trasie. Uwaga, autobus linii nr 23 w kierunku dworca pominie przystanek przy ul. Żeromskiego.

ZKM Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register