Kradli bramy ewakuacyjne z autostrady

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali dwóch mieszkańców gminy chwilę po tym, gdy ci zdjęli bramy ewakuacyjne z terenu wjazdu technicznego na autostradę. W pobliskich zaroślach funkcjonariusze ujawnili łom należący do mężczyzn oraz elementy zdemontowanych ram. W chwili zatrzymania obaj mężczyźni byli nietrzeźwi. Edward B. miał promil, a Marcin P. 1,8 promila alkoholu w organizmie. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po północy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy najprawdopodobniej demontują bramy ewakuacyjne znajdujące się w ścianie dźwiękochłonnej. W rejon wjazdu technicznego na autostradę udali się policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Tam zauważyli mężczyzn, z których jeden z nich miał założoną odblaskową kamizelkę z nazwą firmy budowlanej. Na widok radiowozu mężczyźni zaczęli oddalać się spod bramy odrzucając w zarośla jakiś przedmiot. Jak się okazało, był to metalowy łom. W pobliżu funkcjonariusze ujawnili elementy zdemontowanych już bram i ramy drzwi ewakuacyjnych.

Policjanci zatrzymali Edwarda B. i Marcina P. Obaj byli nietrzeźwi. Mieli od 1 do 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mieszkańcy ożarowskiej gminy usłyszeli wczoraj zarzut kradzieży mienia wartego blisko 20 tys. złotych. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.waw.pl,fot:wyborcza.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register